Подвійна краса, подвійна турбота: знижки від ZARINA ТА MISSHA

Такого ще не було! Зробивши покупку в магазинах MISSHA на суму від 500 грн., отримай 15% знижку* на ювелірні прикраси у бутиках  Ювелірного Дому ZARINA. Водночас, зробивши покупку у одному з бутиків Ювелірного Дому ZARINA, отримай 20% знижку на будь-які товари для догляду та краси у магазинах MISSHA. Продавець чи продавчиня кожної з мереж має прикріпити пам’ятку про акцію до чека.

Не секрет, що на доглянутій шкірі ювелірні прикраси виглядають найкраще. Бренд косметики MISSHA та Ювелірний Дім  ZARINA дбають про тебе і пропонують взяти участь у акції “ПОДВІЙНА КРАСА, ПОДВІЙНА ТУРБОТА”, що зробить тебе ще більш чарівною!

Отже, в період з 14.08.2020 р. по 14.09.2020 р. включно, купуючи товари для догляду та краси у магазинах MISSHA на суму від 500 грн., або купуючи ювелірні прикраси у бутиках Ювелірного Дому  ZARINA, збережи чек та пам’ятку. Пред'яви чек та пам’ятку від MISSHA у магазині ZARINA та отримай знижку 15%, або пред'яви чек та пам’ятку від ZARINA у магазині MISSHA та отримай знижку 20%.  Знижкою можна скористатися до 14.10.2020 р. включно.

 

Магазини MISSHA, що беруть участь у акції:

Київ, ТРЦ Lavina Mall, вул. Берковецька, 6-Д

Київ, ТРЦ Ocean Plaza, вул. Антоновича, 176

 

Бутики ZARINA, що беруть участь у акції:

Київ, ТРЦ Lavina Mall, вул. Берковецька, 6-Д

Київ, ТРЦ Ocean Plaza, вул. Антоновича, 176

Київ, бул. Шевченка, 2

Київ, ТЦ "Глобус"                                                                                                              

Київ, пр-т С. Бандери, 23, ТЦ Gorodok Gallery, Ювелірний Квартал

Київ, ТРК “Проспект” вул. Гната Хоткевича, 1В

 

Знижкою можна скористатися до 14.10.2020 р. включно.

 

*В акції від ZARINA не беруть участь бренди Makatsaria Jewelry, Thomas Sabo. 

Знижка за цією акцією не сумується з іншими знижками та акціями та знижками за програмою лояльності. Знижка діє лише при купівлі товару в магазині MISSHA, або бутику ZARINA, які беруть участь у акції.